جستجوی قالب

قالب استوری

استوری، شرح واقعه ای است که در لحظه اتفاق افتاده است و برای تعامل بیشتر در شبکه های اجتماعی از آن استفاده می شود. اینستاگرام از قابلیت استوری ها استفاده کرد تا کاربران بتوانند بدون انتشار پست و بی نظم شدن صفحه تصاویر و ویدئوهای کم اهمیت تر را منتشر کنند. حرفه ای بودن یک استوری باعث بالا رفتن ارزش و اعتبار آن می شود. استفاده از قالب استوری می تواند در این زمینه کمک کننده باشد.

شما می توانید با چند کلیک و آپلود تصویر یا ویدئوی دلخواه خود در این قالب ها در مدت زمان کوتاهی یک  استوری جذاب و حرفه ای را آماده کنید و در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید.

ضرورت استفاده از استوری در شبکه‌های اجتماعی

بعد از استقبال از کاربران اینستاگرام از استوری، بقیه ی شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، واتساپ، روبیکا و… از این امکان جذاب استفاده کردند تا کاربران راضی بیشتری را با خود همراه کنند.

مهم ترین اهمیت و هدف استفاده از استوری این است که می توانید فالوورهای بیشتری را با خود همراه کنید. در واقع شما با به اشتراک گذاشتن یک اتفاق جذاب باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری در مخاطبان خود می شوید. این کار باعث می شود مخاطبان شما ثابت بمانند و روز به روز زیادتر شوند.

با استفاده از استوری های هدفمند می توانید به کسب و کار خود رونق بدهید و در آمد خود را افزایش دهید. یک استوری حرفه ای به مراتب تأثیر عمیق تری بر ذهن مخاطب شما دارد. قالب ‌های استوری با امکان ادیت شدن می ‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد تا استوری‌های حرفه‌ای‌تری داشته باشید.

مهم ترین ویژگی این قالب ها کلیپ استوری این است که می توانید با تغییر رنگ و جایگزین کردن متن دلخواه آن ها را اختصاصی کنید. این اختصاصی کردن شکل حرفه ای تری به کار شما می دهد.

مزایای استفاده از استوری در شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی و تولید محتوای هدفمند در این فضا، یکی از مهم ترین کارهایی است که برای تبدیل شدن به برند باید انجام داد. مسلماً یک تیزر حرفه ای تأثیر عمیق تری بر ذهن مخاطب شما خواهد داشت. مهم ترین مزایای استفاده از یک کلیپ استوری حرفه ای عبارت‌اند از:

  • ماندگار شدن برند و تبلیغات شما در ذهن مخاطب
  • به ذوق آمدن مخاطب از افکت های حرفه ای استوری
  • بازدهی بالا در زمان کوتاه بدون صرف هزینه ی زیاد برای تبلیغات
  • معرفی محصول یا خدمات در قالبی اختصاصی

برای آماده کردن یک کلیپ استوری حرفه ای می توانید به وب سایت آسان کلیپ مراجعه کنید. در آسان کلیپ تنها با جایگزین کردن چند متن و تصویر صاحب یک کلیپ استوری حرفه ای می شوید. طراحی کلیپ استوری های حرفه ای به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد.

تیم آسان کلیپ با بهره بردن از دانش و خلاقیت طراحان حرفه ای خود مجموعه ای از قالب های استوری را آماده کرده است که با استفاده از آن ها می توانید کلیپ استوری های خلاقانه و جذابی برای شبکه های اجتماعی خود خلق کنید.

قالب ها اولین چیزی هستند که توجه مخاطب به آن ها جلب می شود. بنابراین در انتخاب نوع قالب دقت زیادی داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

نمایش بیشتر
بستن