جستجوی قالب

اسلاید شو

شما تصاویر زیادی دارید که می خواهید آن ها را به شکل یک اسلاید شو داشته باشید. آماده کردن یک اسلایدشو کار چندان سختی نیست. علاوه بر این می توانید از این اسلاید شو در فضاهای مختلف با اهداف مختلفی استفاده کنید.

یک اسلایدشوی حرفه ای با موزیک جذاب و جلوه های ویژه ی منحصر به فرد را می توانید در شبکه های اجتماعی ماند فیس بوک، اینستاگرام، روبیکا، اسنپ چت و سایر شبکه های اجتماعی پر مخاطب منتشر کنید و محصول و برند خود را به شکلی حرفه ای معرفی کنید.

مهم ترین اصل در ساخت یک اسلایدشو، خلاقیت و کیفیت نمایش است. کاربران فعال زیاید رد شبکه های اجتماعی حضور دارند. با یک اسلایدشوی مناسب و داشتن اطلاعات کافی در مورد ویدئو مارکتینگ می توانید به شکلی هدفمند فروش خود را افزایش دهید. حرفه ای بودن و عملکرد خلاقانه اساس تمایز از رقبا است و اعتبار برند شما را افزایش می دهد.

مزیت استفاده از اسلاید شو در ویدئو مارکتینگ

  • ابزارهای تحلیلی زیادی وجود دارند که کمک می کنند ویدئو یا اسلایدشویی که به اشتراک گذاشته اید را تحلیل کنید. تعداد و لایک و کامنت ها نشان دهنده ی میزان پیشرفت شما است.
  • با استفاده از یک اسلایدشو می توانید هم زمان حس شنیداری و دیداری مخاطب را درگیر کنید.
  • در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی محصول را به شکلی خلاقانه در معرض دید مخاطبان خود قرار می دهید.
  • موتورهای جست و جو به محتواهای حاوی ویدئو رتبه ی بهتری می دهند.
  • اسلایدشوهایی که جذاب هستند توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شوند و از این طریق می توانید محصول و خدمات خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید.
  • آمارها نشان می دهد استفاده از محتوای ویدئویی در قالب های مختلف مانند اسلایدشو در مارکتینگ درصد فروش شما را افزایش می دهد.
  • کاربران به محتوای ویدئویی بیشتر از عکس و متن توجه می کنند.
  • در یک اسلایدشو می توانید روش های ارتباط با خود را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.
  • اسلاید شو را می توانید به عنوان یک محتوای ویدئویی هدفمند در شبکه های اجتماعی نماشا، تماشا، فیس بوک، اینستاگرام و… به اشتراک بگذارید.

کلام پایانی

ویدئو مارکتینگ به معنای ساخت ویدئویی برای معرفی محصول و خدمات یک مجموعه به مخاطب هدف است. محتوای ویدئویی را می توان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. مخاطب با دیدن این ویدئو جذب محصول و خدمات شما می شود و درنهایت به مشتری بالفعل تبدیل می شود. اسلایدشو یکی از انواع محتواهای ویدئویی است که محصولات شما را به شکل تصاویری متحرک با افکت ها و موزیک ویژه به نمایش در می آورد.

برای ساخت اسلایدشو در وب سایت آسان کلیپ به مهارت و نرم افزار خاصی نیاز ندارید. شما می توانید با کلیک بر روی شروع ساخت تصاویر و متن مورد نظر خود را در قالب گرافیکی اسلاید شو جایگزین کنید و در نهایت یک خروجی باکیفیت از آن بگیرید. علاوه بر این می توانید در وب سایت آسان کلیپ به مجموعه ای از قالب های ویدئو و اسلایدشو دسترسی داشته باشید که توسط متخصصان و گرافیست های قدرتمند تیم آسان کلیپ آماده شده اند.

نمایش بیشتر
بستن