راهنمای ساخت ویدئو

اساس موفقیت در ویدئوبرندینگ ساخت محتوای ویدئویی حرفه ای و هدفمند است. به همین دلیل باید زمان و هزینه ی کافی صرف این کار کنید و پروژه های طراحی و ساخت محتوای ویدئویی خود به دست افرادی بسپارید که در این زمینه خلاقیت و تخصص دارند. برای آشنایی با مراحل آماده کردن محتوای ویدئویی از طریق قالب های ویدئویی وب سایت آسان کلیپ می توانید راهنمای ساخت ویدئو را در ادامه مطالعه کنید.

شروع به ساخت

در مرحله اول به وب سایت آسان کلیپ وارد شوید و بعد از این که مراحل ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود را طی کردید، در صفحه ی اول این وب سایت روی قالب های ویدئویی یا شروع به ساخت کلیک کنید.

راهنمای ساخت ویدئو

بعد از ورود به صفحه ی قالب های ویدئویی می توانید یک نمونه را انتخاب کنید و روی دکمه ی شروع به ساخت کلیک کنید.

مرحله ی دوم راهنمای ساخت

در این صفحه می توانید لوگو موشن را ببینید و در صورتی که با سلیقه ی شما تطابق داشت ساخت لوگو موشن را شروع کنید.

مرحله ی سوم راهنمای ساخت

آپلود تصویر، جایگزینی متن و انتخاب موزیک

بعد از ورود به صفحه ی ساخت می توانید تصویر لوگوی خود را آپلود کنید. در نظر داشته باشید تصویر لوگو باید با فرمت PNG و در ابعاد استانداردی که توصیه شده است، باشد.

مرحله ی چهار راهنمای ساخت

با کلیک کردن بر روی دکمه ی ویرایش متن، نام برند خود را تایپ کنید.

مرحله ی پنج راهنمای ساخت

روی دکمه ی مرحله ی بعد کلیک کنید تا به صفحه ی تعیین رنگ وارد شوید.

مرحله ی شش

تغییر رنگ، قابلیت جایگزینی متن دلخواه، تغییر موزیک و… امکاناتی هستند که در نهایت باعث می شوند شما یک لوگو موشن منحصر به فرد داشته باشید.

مرحله ی هفت

بعد از انتخاب رنگ مجدداً روی دکمه ی مرحله ی بعد کلیک کنید تا بتوانید مطابق با سلیقه ی خود یک موزیک برای لوگو موشن خود انتخاب کنید. در ادامه با کلیک بر روی دکمه ی مرحله ی بعد می توانید به صفحه ی ساخت وارد شوید و ابعاد لوگو موشنی را که ساخته اید انتخاب کنید.

مرحله ی هشت راهنمای ساخت

پردازش نهایی

با تأیید نهایی به صفحه ی انتخاب کیفیت و پرداخت نهایی وارد می شوید. قبل از پرداخت نهایی می توانید یک خروجی از لوگو موشنی که ساخته اید بگیرید و در صورتی که پروژه طبق سلیقه ی شما پیش رفته بود تأیید نهایی را بزنید و سفارش خود را ثبت کنید.

مرحله ی نُه

در ادامه با انتخاب ابعاد ویدئو و تأیید آن به صفحه ی انتخاب کیفیت ویدئو وارد می شوید

مرحله ی دَه راهنمای ساخت

در این صفحه می توانید یک خروجی رایگان از ویدئویی که ساخته اید بگیرید و بر اساس هزینه و کیفیت انتخابی به صفحه ی پرداخت وارد شوید.

مرحله ی یازده

پرداخت هزینه

روش پرداخت را انتخاب کنید و روی کادر کوچک پذیرش قوانین و مقررات وب سایت آسان کلیپ کلیک کنید تا به صفحه ی پرداخت وارد شوید. بسته به این که کدام روش را انتخاب کنید به مسیر متفاوتی وارد خواهید شد. در صورتی که کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنید، مبلغ پرداختی از کیف پول شما کسر خواهد شد.

مرحله ی دوازده راهنمای ساخت

چنانچه گزینه ی پرداخت به وسیله ی کارت های شتاب را انتخاب کردید بعد از مطالعه ی راهنمای استفاده از درگاه روی پرداخت کلیک کنید تا به صفحه ی پرداخت وارد شوید.

مرحله ی سیزده

دانلود پروژه

در نهایت بعد از پردازش نهایی محتوای ویدئویی شما آماده می شود و می توانید در پنل کاربریتان ویدئویی که آماده شده اند را دانلود کنید.

مرحله ی چهارده

از این که آسان کلیپ را برای ساخت محتوای ویدئویی انتخاب کردید سپاسگذارم.